Figa Nagada*PL


Zafad Nagada*PLBajaderka Kocisław*PL


(kliknij na kota aby przejść do strony)

Kocięta

Kocięta urodzone w naszej hodowli są gotowe do zmiany domu w wieku 13-15 tygodni (w zależności od kondycji kociaka po szczepieniach i zabiegu wczesnej kastracji). Wszystkie kocięta kupione w opcji ‘na kolanka’ przechodzą zabieg wczesnej kastracji podczas pobytu w hodowli. Do chwili zmiany domu, kocięta są dwukrotnie zaszczepione i wielokrotnie odrobaczone, co poświadczone jest w książeczkach zdrowia.

Każdy kociak zakupiony z naszej hodowli posiada wielopokoleniowy rodowód wydany przez FPL, książeczkę zdrowia i wyprawkę. Warunkiem zakupu kociaka jest wpłata zadatku w wysokości 500zł. Przed podjęciem decyzji odnośnie sprzedaży kociaka należy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy sprzedaży kocięcia bez podania przyczyny. Jeżeli do zakupu nie dojdzie z winy kupującego, zaliczka przepada na korzyść sprzedającego. W sytuacji, kiedy hodowca rezygnuje ze sprzedaży kociaka, zaliczka zostaje zwrócona kupującemu.

Do hodowli przeznaczamy kocięta najlepsze w typie, doskonale rokujące jako koty hodowlane i wystawowe. Nie sprzedajemy kotów do pseudohodowli, oraz kociąt bez rodowodu. Najważniejsze jest dla nas zdrowie i szczęście naszych kotów. W naszym domu, koty traktowane są jak domownicy, nie są zamykane w klatkach i izolowane od ludzi. Tego samego oczekujemy od nowych właścicieli.

Nasze koty karmione są karmami najlepszych firm (Applaws, Animonda, Acana itp.), oraz wysokiej jakości mięsem. W wyprawce każde z kociąt otrzyma karmę na kilka pierwszych dni w nowym domu. Prosimy o przemyślane decyzje. Kot w domu to przyjaciel na kolejne kilkanaście lat. Cały ten czas chętnie służymy radą w kwestii zdrowia i wychowania kociąt. Cenimy sobie kontakt z przyszłymi właścicielami.